Apd-okładka

Apollodor, Biblioteka opowieści mitycznych

Z wielką przyjemnością informujemy, że w sprzedaży (-> sklep) znalazł się kolejny tom serii „Biblioteka Antyczna”. Tym razem jest to długo wyczekiwana Biblioteka opowieści mitycznych Apollodora. w tłumaczeniu Tomasza Mojsika. Zachęcamy do zakupu i lektury.

Read full story Comments are closed

Nowy adres mailowy Sklepu

Informujemy o zmianie adresu mailowego sklepu Biblioteki Antycznej. Od stycznia 2020 proszę wysyłać korespondencję na adres: sklep.antyczna@uwr.edu.pl Z pozdrowieniem noworocznym

Read full story Comments are closed
Lykofron-okładka

Lykofron, Aleksandra

Redakcja serii „Biblioteka Antyczna” z przyjemnością informuje o wydaniu kolejnego tomu. Tym razem jest to Aleksandra Lykofrona w tłumaczeniu i z komentarzem Emilii Żybert-Pruchnickiej. Zapraszamy do obejrzenia filmu promocyjnego na naszym kanale na youtube i do „Sklepu” Biblioteki Antycznej.

Read full story Comments are closed

Przedłużenie przerwy do 27.11

Informujemy, że przerwa w zamówieniach ze sklepu internetowego nieznacznie się wydłuży, do ok. 27 listopada. Od tego terminu ponownie będą realizowane wysyłki, więc kontakt i składanie zamówień możliwe jest już na ok. 2 dni przed tym terminem. W razie pojawienia się pilnych potrzeb i pytań prosimy o kontakt mailowy na adres sklepu. Pozdrawiamy „Biblioteka Antyczna”

Read full story Comments are closed